„Policzmy mieszkańców Jaktorowa”. Kto dociera na spotkania z Tuskiem? Wielu przyjezdnych…

Politycy Platformy Obywatelskiej oskarżają partię rządzącą o "zwożenie autokarami" zwolenników na spotkania z premierem czy prezesem PiS. "Sprawdzam" powiedział Maciej Stańczyk, który starał doliczyć się mieszkańców Jaktorowa na spotkaniu z Donaldem Tuskiem właśnie w tej miejscowości. Okazało się, że nie jest to takie proste, jak by się mogło wydawać.

Tusk na spotkaniu z mieszkańcami - jak się okazało - wielu miejscowości
fot. twitter.com/MWielichowska

"Panowie, policzmy głosy" - mówił podczas nocnej zmiany dzisiejszy lider PO Donald Tusk. W nawiązaniu do tych słów, na Twitterze ruszyła akcja "policzmy mieszkańców Jaktorowa", którzy w czwartek 11 sierpnia uczestniczyli w spotkaniu z Tuskiem. Okazało się, że znalezienie lokalnego mieszkańca zajmuje trochę czasu. 

Zadania podjął się Maciej Stańczyk. Na Twitterze wyliczał: pani Danuta i pan Janusz z Grodziska Mazowieckiego, jest pan Michał z Warszawy "asystent senatora RP". Na spotkanie z Tuskiem skusiła się pani Ewa z Milanówka, pan Piotr z Tomaszowa Mazowieckiego. Był też radny sejmiku mazowieckiego Piotr Kandyba z Warszawy, burmistrz warszawskiej dzielnicy Ursus Bogdan Olesiński. Pojawiła się pani Anna z Pruszkowa, pan Krzysztof z Bemowa...

W końcu jest - po długich poszukiwaniach stało się jasne, że ktoś z Jaktorowa był na sali podczas spotkania z Tuskiem. Tym szczęśliwcem był pan Kamil. 

Sytuacja wygląda co najmniej dziwnie, tym bardziej, że chodzi o polityków, którzy swoich oponentów krytykują w ten sposób, że zarzucają im... zwożenie ludzi autokarami na spotkania. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Jaktorów #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo