Mosiński dla Niezależna.pl o rzekomym rozwiązaniu PiS: „Politycy, którzy sieją takie plotki, po prostu chcą zaistnieć”

"Jak napisała znana dziennikarka - najlepszą bronią przeciwko głupcom jest obojętność, milczenie..." - powiedział w rozmowie z nami poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński. Polityk odniósł się tymi słowami do tweeta posłanki PO - Anny Wojciechowskiej odnośnie rzekomego rozwiązania się partii rządzącej w niedalekiej przyszłości.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska// twitter.com/@AnnaWoj88279138

"Czy to możliwe? W kuluarach plotkują, o rozwiązaniu PiS we wrześniu. Sytuacja jest tak zła, że nie zdziwi mnie wprowadzenie stanu wyjątkowego. Pisowcy zaprzeczają, a więc to jest możliwe?!"

- tak brzmi treść twitterowego wpisu mało znanej polityk.

O komentarz do tych doniesień poprosiliśmy posła partii rządzącej, która w myśl wpisu Wojciechowskiej ma się rozwiązać już w przyszłym miesiącu. 

"Rozsiewanie tego typu nieprawdziwych informacji, bo tego nawet nie można nazwać plotką, jest kuriozalne i niepoważne. Takie działania przekładają się na postrzeganie części parlamentarzystów przez opinię publiczną. Nie wiem, jaki był cel tego wpisu, bo chyba nic innego niż chęć zaistnienia"

- przyznał Mosiński.

Jak podkreślił - mieszkańcy Olsztyna, z którego wywodzi się właśnie Anna Wojciechowska, nie mają powodów do dumy, że reprezentuje ich ktoś taki.  

"Myślę, że mieszkańcy Olsztyna - bo z tego okręgu wyborczego została wybrana posłanka PO, takiego przedstawiciela w polskim parlamencie się po prostu wstydzą"

- skwitował polityk PiS.

 

 


Źródło: niezależna.pl, twitter.com

#Platforma Obywatelska #Prawo i Sprawiedliwość #Twitter #Anna Wojciechowska #Jan Mosiński

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo