Tragiczny wypadek na S22. Zginęły cztery osoby, w tym dziecko [WIDEO]

Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja. Wprowadzono objazdy przez węzły Młynary i Frombork.

Tragiczny wypadek
fot. KWP Olsztyn

Policja podała, że w samochodach uczestniczących w wypadku podróżowało w sumie pięć osób. Zginęły cztery z nich, w tym dziecko. Do zdarzenia doszło dwa kilometry przed węzłem Młynary. "Chevroletem jechała czteroosobowa rodzina: kobieta, mężczyzna i dwoje dzieci. Jedno dziecko przeżyło, zostało przetransportowane do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe" - powiedział Jakub Sawicki z elbląskiej policji.

W wypadku zginął również 21-letni kierowca volkswagena, który jechał sam. Policja nie udziela na razie bardziej szczegółowych informacji o ofiarach. Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga szybkiego ruchu S22, na której doszło do zderzenia, ma po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. 

Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej i dwa OSP, czyli 20 ratowników, którzy m.in. pomagali w zapewnieniu dostępu do poszkodowanych znajdujących się w rozbitych autach.

Po wypadku trasa była całkowicie zablokowana. GDDKiA podała w komunikacie, że wprowadzono już objazdy węzłami Młynary i Frombork. Utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#wypadek #policja

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo