Wjechał do rowu autem szefa i uciekł. Szuka go policja

Policjanci z Ostrołęki szukają kierowcy samochodu marki Kia, który w niedzielę wjechał do rowu przy drodze w gm. Goworowo, a następnie uciekł usiłującym go zatrzymać świadkom zdarzenia. Właściciel auta podejrzewa, że samochodem mógł jechać jeden z jego pracowników.

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Po wypadku uciekł
fot. Policja Ostrołęka

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce kom. Tomasz Żerański, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 13.30 na granicy miejscowości Struniawy i Pokrzywnica w gminie Goworowo. Kierujący kia stracił panowanie nad autem, zjechał do rowu i uderzył w przepust wodny. Mężczyzna zdołał się wyrwać osobom postronnym, które próbowały go ująć i uciekł.

- Policja ustaliła właściciela samochodu, jednak to nie on prowadził auto. Mężczyzna podejrzewa, że za kierownicą Kia mógł siedzieć jeden z jego kilkunastu pracowników

 - przekazał kom. Żerański. Dodał, że na miejscu zdarzenia policyjny technik kryminalistyki zabezpieczył ślady zapachowe. Kierowcy Kia szuka też pies tropiący.

Policjanci proszą osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać sprawca zdarzenia, o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24. 

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Wypadek #policja

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo