Organizatorzy odkrywają karty. Czołowa aktorka ze skandalicznej "Klątwy" panelistką Campusu Trzaskowskiego

Mieliśmy już oczerniającą Straż Graniczną aktorkę, która będzie mówić o radzeniu sobie z hejtem. Był też powiązany z aferą VAT-owską były członek Rady Nadzorczej LOT, zaproszony do rozmowy o rozwoju polskiej gospodarki. Teraz Campus Polska Przyszłości przedstawił kolejnych gości. Wśród nich grająca scenę zbiórki na płatnego mordercę Jarosława Kaczyńskiego Julia Wyszyńska. Artystka opowie o "prodemokratycznych akcjach" oraz "jak działać, żeby nieść realne wsparcie".

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska, Campus Polska Przyszłości

Wczoraj koleżanka po fachu Wyszyńskiej, Barbara Kurdej-Szatan - która przez swoje zachowanie straciła rolę w serialu TVP  - argumentowała swoje oszczerstwa wobec polskich mundurowych, m.in. tym, że zgodnie z prawem, mogą oni odmówić wykonania rozkazu, jeżeli jest on nielegalny.

Pomimo tego, że oskarżenia o puschbacki nie zostały nigdy potwierdzone, to idąc tym tropem, jeszcze bardziej logiczne wydaje się, że aktor może odmówić zaproponowanej mu roli. Nie zrobiła jednak tego wspomniana Julia Wyszyńska, która na scenie Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie, wystąpiła w spektaklu pt. "Klątwa".

"Sztuka" zyskała rozgłos m.in. przez odgrywane w niej scen seksu oralnego z figurą św. Jana Pawła II, ścinanie piłą mechaniczną kilkumetrowego krzyża, czy padające ze sceny pomysłu zbiórki pieniędzy na wynajęcie płatnego zabójcy, który miałby zamordować prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.  

Jak się jednak okazało, udział w skandalizujących spektaklach nie przeszkadza organizatorom Campusu Polska Przyszłości. Wyszyńska została zapowiedziana jako jedna z osób "angażujących się w akcje społeczne, pomocowe, czy prodemokratyczne". Temat rozmowy: jak działać, żeby nieść realne wsparcie.

Rozmowę z zaproszonymi poprowadzi gwiazda TVN od "pisowskiej apokalipsy" Marcin Meller.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Campus Polska Przyszłości #Julia Wyszyńska #Klątwa #Rafał Trzaskowski

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo