Położył się na jezdni, został rozjechany. Sprawcę zatrzymano

23- letni kierowca został zatrzymany po tym, gdy w Luchowie Górnym (woj. lubelskie) najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca wypadku. 36-latek w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Policja
lubelska.policja.gov.pl

Jak poinformowała w niedzielę rzecznik prasowy aspirant Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w miejscowości Luchów Górny (pow. biłgorajski).

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia" - przekazała.

Kierującym samochodem marki mercedes był 23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego.

"Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy"

- dodała.

36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał zatrzymany mężczyzna, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policja ustala dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Polska

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo