Aktywiści LGBT z chrześcijańskimi symbolami i "Barką" na ustach. Na "Pol'and'Rock" bawią też sędziowie z Iustitii

Wyznawcy ideologii LGBT, krzycząc o wolności, tolerancji i akceptacji, prowokująco zachowują się wobec chrześcijan i symboli wiary. Na festiwalu muzycznym Pol’and’Rock Festival organizowanym przez WOŚP dobrze bawią się także sędziowie z "Iustitii"

Zrzut ekranu (twitter.com/@obserwujesobie)

Na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy, organizator - Jerzy Owsiak, zakomunikował w mediach społecznościowych, że podczas tegorocznej edycji festiwalu odbędzie się "marsz równości".

Przemarsz sam w sobie nie jest żadną nowością. Mieszane uczucia budzi jednak forma, w jakiej został zorganizowany...

Internet obiegło nagranie, na którym słychać, jak biorący udział w pochodzie, trzymając w rękach tęczowe flagi, śpiewają "Barkę". Piosenka od lat kojarzona jest z papieżem Janem Pawłem II. Aktywiści tęczowej ideologii już nie raz profanowali nabożeństwa, symbole religijne. Dali się również poznać jako ci, którzy atakują osoby związane z Kościołem. Dlatego i w tym przypadku, wygląda to na kiepską prowokację, gdyż utwór został zapowiedziany jako "specjalne życzenie muzyczne".

Co więcej, w pierwszych rzędach idących widać mężczyznę, którego charakteryzacja oraz ubiór kojarzy się z Jezusem.

Muzyczny festiwal Jurasa.

„Marsz równości” potencjalnych pacjentów zero małpiej ospy. pic.twitter.com/cpcZKYaYJe

— Bambo (@obserwujesobie) August 5, 2022

Komentujący nie pozostawili na nich suchej nitki

Materiał zdecydowanie nie spodobał się internautom, o czym świadczą ich komentarze pod filmem. Poniżej kilka z nich - jednych z "grzeczniejszych".

Grunt to mocne promowanie...

Oprócz aktywistów LGBT, w festiwalu bierze udział również IUSTITIA Stowarzyszenie Sędziów Polskich, czym organizacja pochwaliła się na Facebooku.

"Odwiedzają nas tłumy festiwalowiczów, mieliśmy wspaniałe warsztaty o tym jak naprawiać sądy pod hasłem Rządy Prawa Wspólna Sprawa. Symulacja procesu Wilka była prawdziwym hitem – mówi Karolina Rokita, koordynatorka zespołu Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia” na festiwalu Polandrock, który trwa do soboty w okolicach Czaplinka"

- brzmi fragment wpisu. 

"Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie. Nie ma innej opcji! Rządy prawa wspólna sprawa!" - czytamy w innym fragmencie.

W mediach społecznościowych, sędziowska organizacja skrupulatnie opisała, co dzieje się podczas wydarzenia i zachęcała do brania w nim udziału. Kontrowersje budzi fakt, iż środowisko prawnicze promuje imprezę, na której obrażane są poglądy innych - chociażby religijne.

A przecież tematem tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival 22 jest - Miłość, przyjaźń, muzyka i koniec wojnie...

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Marsz Równości #WOŚP #Jerzy Owsiak #LGBT

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo