„Robert Lewandinho!” Kibice i komentatorzy porównują Lewandowskiego do słynnej gwiazdy

"Robert Ronaldinho" - wykrzykiwali angielscy komentatorzy podczas oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Również sam klub podpisał nagranie z prezentacji tytułem "Robert Lewandinho", nawiązując do słynnego Brazylijczyka. Na samym Twitterze wpisy łączące z nim kapitana reprezentacji Polski pojawiły się już kilkanaście tysięcy razy, trafiając do największych trendów.

Lewandowski zaprezentował trick kojarzony z Ronaldinho
https://twitter.com/Krotka_Pilka_

Lewandowski podczas prezentacji bawił się piłką i pokazał kilka zagrań w iście brazylijskim stylu. Od razu przychodziła do głowy postać Ronaldinho i jego płynne południowoamerykańskie ruchy. Warto zobaczyć samemu:

 

 

 

Roberta Lewandowskiego dzisiaj witały prawdziwe tłumy, a transmisję prowadziły telewizje z całego kraju. Komentatorzy z Anglii, czy Hiszpanii wciąż porównywali "Lewego" do Ronaldinho, który w latach 2003-2008 wystąpił w 145 meczach FC Barcelony, strzelając 70 bramek. Zdobył z klubem dwa mistrzostwa Hiszpanii, dwa Superpuchary Hiszpanii i zwyciężył w Lidze Mistrzów sezonu 2005/2006. Podczas gry w Barcelonie zdobył także Złotą Piłkę i dwie nagrody Piłkarza Roku FIFA.

Czy Polakowi uda się również rozkochać w sobie trybuny na Nou Camp?

 

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Lewandowski #Robert Lewandowski #FC Barcelona #Ronaldinho

Tomasz Mrozek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo