Z OSTATNIEJ CHWILI

Rada Polityki Pieniężnej postanowiła utrzymać stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie. Główna stopa procentowa, referencyjna, wynosi nadal 6,75 proc. w skali rocznej • • •

Pod Gorzowem zaginęła 26-latka. Tragiczny finał poszukiwań

Gorzowscy policjanci wspierani przez strażaków prowadzą poszukiwania 26-letniej mieszkanki podgorzowskiej wsi Osiedle Poznańskie w gm. Deszczno – poinformował dzisiaj rano Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. Niestety, popołudniu odnaleziono ciało 26-latki.

radoslaw_zmudzinski

We wtorek (2 sierpnia br.), około południa dziewczyna wyjechała z domu rowerem i nie nawiązała kontaktu z rodziną, która we wtorkowy wieczór zgłosiła jej zaginięcie.

Jak przekazał Jaroszewicz, w związku z zaginięciem 26-latki dla policjantów ogłoszono alarm, a do poszukiwań kierowane są kolejne służby. Na miejscu pracowali policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej, wspierają ich strażacy. Funkcjonariusze wykorzystali w poszukiwaniach drona i psy tropiące. Równolegle policjanci kryminalni sprawdzali miejsca, do których mogła udać się zaginiona.

Niestety, popołudniu grupa poszukiwawcza odnalazła ciało 26-latki, niedaleko od miejsca zamieszkania. 

Wstępne ustalenia w postępowaniu nie wskazują, by doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Grzegorz Jaroszewicz zaznaczył, że jak zawsze w takich przypadkach, okoliczności śmierci 26-latki będą dokładnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratora, który prawdopodobnie zarządzi także sekcję zwłok.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#zaginiona #poszukiwania #Gorzów Wielkopolski

mt
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo