W weekendowej "Gazecie Polskiej Codziennie" - wywiad z prawnikiem poszkodowanej w gorzowskim WORD! Nie przegap!

W najnowszej Codziennej dwa arcyciekawe wywiady. Pierwszy – Jacka Liziniewicza z Sekretarzem Generalnym Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofem Sobolewskim. O aferze gorzowskiej i braku Donalda Tuska, o rozmowach z szefem CDU Friedrichem Merzem, o nowej strukturze partii, przyszłych wyborach i niuansach sejmowych korytarzy. Warto!

fot. Bartosz Kalich/GazetaPolska

Również warto sięgnąć do rozmowy Grzegorza Brońskiego z reprezentującym poszkodowaną w aferze gorzowskiego WORD-u Magdalenę Szypiórkowską mecenasem Krzysztofem Łopatowskim. Prawnik kreśli obraz patologii, jaka zbudowano w tym lubuskim mieście. Republika kolesi i układ zamknięty – przygnębiająca, ale również i fascynująca lektura.

Nadwyżka budżetowa za pierwsze półrocze to blisko 30 miliardów złotych. Nasza gospodarka, mimo wywołanego przez Putina kryzysu, trzyma się dobrze.

Ponadto w numerze - śpiewnik pieśni powstańczych z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego!

Pamiętajcie o bohaterskich Ukraińcach.


Przypominamy o możliwości prenumeraty cyfrowej "Gazety Polskiej Codziennie" oraz pozostałych tytułów Strefy Wolnego Słowa.

Szczegóły na stronie prenumerata.swsmedia.pl oraz pod numerami telefonów 501 678 819 (GPC) oraz 605 900 002 (GP, Nowe Państwo)

 

 


Źródło: niezalezna.pl

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo