Posłanka PO pokazała nagranie z niepełnosprawnym synem. Wykorzystała je do politycznej walki

Posłanka Iwona Hartwich z Koalicji Obywatelskiej do zaatakowania prezesa Prawa i Sprawiedliwości użyła filmu... ze swoim niepełnosprawnym synem. Wciąganie dziecka do walki politycznej nie spodobało się odbiorcom. Internauci sugerują, że słowa autorstwa Jakuba - "No ktoś tu chyba zwariował" - powinna wziąć do siebie jego matka.

Iwona Hartwich
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

W niedzielę prezes PiS odwiedził Gniezno i podczas spotkania z mieszkańcami został zapytany o to, jak jego partia chce zachęcić młodych ludzi, aby na nią głosowali. "Choćby tym, że tym razem, jestem o tym przekonany, zostanie zrealizowany program mieszkaniowy. Wiele zadań dotyczących młodych już zostało zrealizowanych, choćby brak PIT-u do 26. roku życia. Ale to jakby trochę nie przekonało" - powiedział Kaczyński.

"Młodzież jest pod bardzo wielkim wpływem smartfonu, mówiąc w przenośni. Tu znowu my wielkich możliwości nie mamy, ale będziemy prowadzili kontrakcje" - zaznaczył lider PiS.

Rzecznik rządu Piotr Müller zastrzegł jednak, aby nie doszukiwać się w słowach prezesa PiS jakichś działań legislacyjnych. "Myślę, że każdy rodzic, który nas słucha wie doskonale, że to jest wyzwaniem nie tylko dorosłych, ale i dzieci, jeśli chodzi o kwestię korzystania z tych pochłaniaczy czasu" - dodał. 

Okazało się, że niektórzy politycy Koalicji Obywatelskiej nie zrozumieli tego, co miał do przekazania Jarosław Kaczyński.

"Młodzi ludzie widzą, jak PiS niszczy nasz kraj. Przeszkadza to Panu bez telefonu, konta bankowego i wiedzy o życiu. A nasze dzieci nie oddadzą smartfonów i swojej wolności!" - napisała na Twitterze Iwona Hartwich. Ale to nie wszystko...

- No ktoś tu chyba zwariował. Nie oddam swojego smartfona, mojej wolności - mówi Jakub, syn posłanki Platformy Obywatelskiej na dodanym do tweeta nagraniu.

W odpowiedzi na nagranie, jakie zamieściła posłanka Hartwich, pojawiła się spora krytyka. Przedstawicielka partii Tuska oskarżana jest przez internautów o wykorzystywanie niepełnosprawnego dziecka do walki politycznej. Co sądzicie o jej zachowaniu?

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Iwona Hartwich #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo