Chwycił za młotek i... zdemolował byłej partnerce samochód

46-latek z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) we wtorek nad ranem powybijał młotkiem szyby oraz zniszczył karoserię auta swojej byłej partnerki. Jego zachowanie było spowodowane tym, że zauważył ją z innym mężczyzną. Został zatrzymany przez policję, grozi mu do 5 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/blickpixel

We wtorek po godzinie 4 dyżurny piotrkowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z osiedli mężczyzna zdemolował auto, a także groził zgłaszającej sprawę kobiecie.

"Patrol, który pojechał na miejsce szybko ustalił, że reakcja mężczyzny była spowodowana zazdrością o byłą partnerkę, a wandal przed przybyciem patrolu uciekł w głąb osiedla"

– poinformowała st. asp. Izabela Gajewska z piotrkowskiej policji.

Policjanci odnaleźli go szybko pod jednym z balkonów, gdzie próbował się ukryć. W ręce miał młotek, którego użył do wybicia szyb w samochodzie. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 46-latek ma blisko 4 promile w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wkrótce ma usłyszeć zarzuty uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat więzienia.

 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

#kryminalne #Polska #łódzkie

az
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo