Cristiano Ronaldo może zapomnieć o Lidze Mistrzów? Portugalczyk wraca do Manchesteru United

Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United, gdzie spotka się z nowym trenerem "Czerwonych diabłów" - Erikiem ten Hagiem. Holenderski szkoleniowiec wyklucza możliwość transferu, o co zabiegał 37-letni piłkarz, marzący o kolejnym występie w Lidze Mistrzów.

fot. twitter.com/Cristiano

Manchester United nie zakwalifikował się do Champions League, a w klubie z Old Trafford doszło do kolejnej zmiany trenera. Cristiano Ronaldo po nieudanym sezonie "Czerwonych diabłów" poinformował, że chciałby przenieść się do zespołu, który zapewni mu występy w Lidze Mistrzów.

Ronaldo zostanie w Manchesterze?

Wiele jednak wskazuje, że Portugalczyka zabraknie w najbliższej edycji elitarnych rozgrywek. W poniedziałek gwiazdor miał wrócić do Anglii i spotkać się z Erikiem ten Hagiem. Wcześniej nie było takiej możliwości, bowiem Ronaldo - ponoć z przyczyn rodzinnych - nie udał się z drużyną na obóz przygotowawczy do Australii.

Ten Hag i władze Manchesteru United stoją na stanowisku, że piłkarz musi wypełnić kontrakt i nie zgadzają się na jego transfer. Niemniej jednak agent Ronaldo - Jorge Mendes - rozmawiał z nowym właścicielem Chelsea o przenosinach napastnika do Londynu. "The Blues" ostatecznie odrzucili taką możliwość, ale w mediach pojawiają się plotki o kolejnych drużynach, którym Mendes oferuje usługi CR7. Umowa zawodnika z Manchesterem United wygasa za rok.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Cristiano Ronaldo #Manchester United

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo