Celowała w Kurskiego, obraziła mieszkańców wsi. Internauci bezlitośni wobec pogardy Jachiry

Znana z kontrowersyjnych wystąpień posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira ponownie zwróciła uwagę internautów. Tym razem chodzi o wczorajszą wypowiedź, gdzie próbując zaatakować prezesa TVP Jacka Kurskiego, obraziła mieszkańców mniejszych miejscowości.

Klaudia Jachira
Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Wczoraj Sejm wybrał członków Rady Mediów Narodowych na kolejną kadencję. Stanowiska zachowali Joanna Lichocka i Krzysztof Czabański, a Elżbietę Kruk zastąpił Piotr Babintez. Kilka godzin później miejsce miała debata nad informacją o działalności Rady w 2021 roku. To w tym punkcie Klaudia Jachira dała popis w swoim stylu.

"KRRiT zajmuje się tym, co puszcza TVP na swoich antenach. Chciałabym, żebyście przekazali Jackowi Kurskiemu, że ja już nie potrzebuję więcej reklamy. Dzięki TV-PiS jestem szczególnie popularna w różnych dziurach i ciemnogrodach, a chciałabym odpocząć w te wakacje"

- przekazała z Sejmowej mównicy posłanka KO. 

"Pogardę do wsi i prowincji ma we krwi"

Pogardliwa wypowiedź młodej polityk nie przeszła niezauważona wśród internautów. W licznych wpisach na Twitterze wskazują oni, że poczucie wyższości posłanki oraz, na to, że wcale nie odchodzi ona od głównego nurtu swojego ugrupowania.

 

 

 Źródło: wprost.pl, niezalezna.pl

#Klaudia Jachira #Koalicja Obywatelska #Sejm #Rada mediów Narodowych

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo