Czy Tusk skomentuje aferę w gorzowskim WORD? ZOBACZ MEMY

Czy Donald Tusk zabierze w końcu głos w sprawie afery w gorzowskim WORD, jaką ujawnia "Gazeta Lubuska"? - to pytanie pada ostatnio niezwykle często. Są już nawet memy.

Donald Tusk
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

"Gazeta Lubuska" od kilku tygodni opisuje skandal, którego ofiarą jest była pracownica gorzowskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Magdalena Szypiórkowska. Niezwykle istotne w tej sprawie jest to, iż WORD to instytucja podlegająca Urzędowi Marszałkowskiemu kierowanemu przez polityków Platformy Obywatelskiej. 

Regionalna gazeta poinformowała, że Szypiórkowska (kobieta zgadza się na publikacje swojego nazwiska) miała być naciskana i otrzymywać propozycje pracy za seks. - Kobieta odmówiła i już w ośrodku nie pracuje - wskazała lokalna gazeta. Sprawą miała zainteresować poseł PO Krystynę Sibińską. Nic to jednak nie dało. Dlatego kobieta zdecydowała się opowiedzieć historię mediom. 

W sprawie wciąż nie wypowiedział się lider PO Donald Tusk. Ciężko nawet się dowiedzieć, czy został o tym poinformowany. Może dotrą do niego... memy?

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #WORD #gazeta lubuska

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo