Poruszające! Strażacy reanimowali psa, którego wynieśli z pożaru - ZOBACZ WIDEO

W mieszkaniu w jednym z bloków w Ostrołęce zapaliła się pralka. Strażacy, przeszukując zadymione pomieszczenie, odnaleźli psa nie dającego oznak życia. To, co wydarzyło się później, pokazuje, że strażacy mają wielkie serce i szacunek do każdego życia. Zobaczcie nagranie.

Strażacy reanimują psa, którego wynieśli z mieszkania
fot. eOstroleka.pl

Do pożaru mieszkania doszło w czwartkowe przedpołudnie w Ostrołęce, na Mazowszu. - Najprawdopodobniej na skutek awarii zapaliła się uruchomiona w łazience pralka. Zadymienie w mieszkaniu zauważyła kilkunastoletnia dziewczynka i powiadomiła o tym straż pożarną - informuje lokalny portal eOstroleka.pl

Do zadymionych pomieszczeń weszli strażacy. Kiedy je przeszukiwali, znaleźli psa, który najprawdopodobniej zatruł się dymem. Zwierzę niestety nie dawało oznak życia. Strażacy jednak zrobili wszystko, by go uratować - wynieśli przed blok, a następnie przystąpili do jego reanimacji. 

W międzyczasie załoga strażaków skontaktowała się z lekarzem weterynarii. Aby pies szybciej otrzymał specjalistyczną pomoc, strażacy zabrali go do wozu i na sygnale odwieźli do weterynarza. 

Zobacz nagranie z akcji ratunkowej: 

Niestety, cała historia nie ma szczęśliwego zakończenia. Zwierzę nie przeżyło pożaru i było jedyną jego ofiarą. Mimo wszystko, postawa strażaków zasługuje na szczególne wyróżnienie. Pokazali, że liczy się dla nich każde życie. 

 Źródło: niezalezna.pl, eostroleka.pl

 

#Ostrołęka #pies #reanimacja #straż pożarna

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo