Z OSTATNIEJ CHWILI

Prokuratura Regionalna w Szczecinie: skierowano wnioski o uchylenie immunitetów dwóm warszawskim prokuratorom: Ewie W. i Małgorzacie M.  • • •

Ona zwyzywała Straż Graniczną, on chce "opiłować" katolików. U Trzaskowskiego pogadają o... radzeniu sobie z hejtem

Nazywająca mordercami strażników granicznych Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z gwiazd tegorocznego Campusu Polska Przyszłości, organizowanego przez polityków Platformy Obywatelskiej. Pochwalił się tym na Twitterze, skłonny do "opiłowywania" katolików poseł Sławomir Nitras. Rozmowa ma dotyczyć radzenia sobie z hejtem.

Sławomir Nitras promuje występ Barbary Kurdej-Szatan
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska. Twitter/SlawomirNitras

"To jest ku**a "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!"

- to słowa Barbary Kurdej-Szatan skierowane do funkcjonariuszy Straży Granicznej, w czasie szczytu hybrydowej operacji Łukaszenki. Przytoczony instagramowy post przysporzył "aktorce" większą popularność niż rola w "M jak Miłość" czy bycie twarzą sieci komórkowej. Również on doprowadził do utraty tych dwóch posadek.

Jak się jednak okazuje, są ludzie, dla których osoba Kurdej-Szatan jest na tyle ciekawe, że chcą ją zaprezentować na swoim wydarzeniu. Na Twitterze organizowanego przez wiceszefa Platformy Obywatelskiej Rafa Trzaskowskiego Campusu Polska Przyszłości pojawiła się informacja, że aktorka będzie jednym z gości. Co ciekawe, osoba, która za poniżanie polskich mundurowych stanie przed sądem, wypowie się w roli eksperta od radzenia sobie z hejtem.

"Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność"

- twierdzą organizatorzy CPP.

Swój swego chwali 

Nowinką na temat rozmów o hejcie pochwalił się, również na Twitterze, pozbawiony immunitetu poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras, który podczas ostatniego "Campusu Trzaskowskiego" mówił o "opiłowaniu katolików" z "pewnych przywilejów".

"Ale dobrze, żeby to (ograniczenie roli Kościoła w państwie) stało się, to mówiąc uczciwie, w sposób niegwałtowny. Żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty, ale na zasadzie: to jest uczciwa kara za to, co się stało, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zmieni"

- dodał Nitras.

Takie zestawienie nasuwa pytanie, które zadała jedna z internautek: "rozmowa dotyczyć będzie hejtu w stosunku do katolików czy Straży Granicznej?". Jednak i inne komentarze nie pozostawiają suchej nitki na pomyśle zaproszenia akurat takich gości.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Campus Polska Przyszłości #Sławomir Nitras #Barbara Kurdej-Szatan #Rafał Trzaskowski

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo