"Czuł, że jest kobietą", władze na to przystały. W więzieniu zapłodnił dwie współosadzone

30 lat więzienia - to kara jaką za nieumyślne spowodowanie śmierci odbywa Demi Minor. W związku z tym, że jest osobą transseksualną, amerykańskie władze postanowiły o umieszczeniu jej w placówce dla kobiet. Jak się okazuje, nie była to rozsądna decyzja. Minor musiał zostać przeniesiony, bo... spłodziła dzieci.

Demi Minor
https://www.facebook.com/freeMsDemi

Pomimo tego, że w większości stanów transseksualni więźniowie są umieszczani w placówkach zgodnie z ich płcią wpisaną przy urodzeniu, zasady są inne m.in. w New Jersey. To tam swój wyrok odsiaduje Demi Minor. Od 2020 roku przebywa w żeńskim zakładzie poprawczym. Kilka miesięcy temu media ujawniły skandal potwierdzający, że ideologia nie wygra z naturą.

Minor w czasie "konsensualnych stosunków seksualnych" zapłodnił dwie współosadzone. W swoich mediach społecznościowych pisał o tym, że nie może doczekać się poznania płci dziecka. Pytał również internautów o ich typy.

Demi i media społecznościowe

Warto dodać, że Minor prowadzi blog "justice4demi", na którym opisuje swoje życie w więzieniu. We wpisie pod tytułem "Moje dziecko może nigdy nie zobaczyć swoich rodziców w tym samym pokoju w tym samym czasie", pisze m.in. o tym, że ciąże nie były planowane, zapewnia, że podczas stosunków nie doszło do gwałtów i żali się, ,że "zastępca administratora Ryan O'Dea kazał wywieźć mnie poza stan i powiedział, że jestem zagrożeniem dla wszystkich „cispłciowych” kobiet tutaj".

Wskazuje, że... przenosiny wynikają z zacofania i "heteronormatywnej ideologii".

"Jestem zniesmaczona, a mimo to jestem człowiekiem i widząc rażącą dyskryminację, która nadal ma miejsce, pytam, jak możesz oczekiwać, że będziemy czuli się równi, gdy najwyższy personel nie będzie postrzegać nas jako równych.

- żali się Minor. Nie pisze jednak, czy inne osadzone zaszły w ciąże z innymi kobietami w innych celach.

Nowa placówka

Obecnie Minor przebywa w więzieniu dla młodych, ale już pełnoletnich przestępców Burlington County. Jest jedyną "kobietą" w placówce. W związku z tym został osadzony we "wrażliwej jednostce". Jednak media relacjonują liczne skargi.

Dziennikarze piszą m.in., że Minor twierdzi, iż więzienni strażnicy podczas przeniesienia odrzucili prośbę o przeprowadzenie kontroli osobistej przez funkcjonariuszkę, co zdaniem Minor jest naruszeniem prawa do bezpieczeństwa od molestowania seksualnego. 

Oskarżał również władze o pobicie podczas transferu i 30-krotne użycie zaimka "on".

"Jestem tylko sobą"

- stwierdza Minor.

 

 

 


Źródło: tvp.info, niezalezna.pl, justice4demi.org

#LGBT #transseksualizm

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo