Kosiniak-Kamysz o "Polsce w ruinie". A sondaże? "Władek, to nie działa. PSL 2 procent"

Polskie Stronnictwo Ludowe nie ma najlepszej passy. Sondażowe wyniki często wskazują, że w 2023 roku ludowcy mogą znaleźć się pod progiem wyborczym. Być może dlatego Władysław Kosiniak-Kamysz przeszedł do ofensywy i postanowił rzucić hasło o "Polsce w ruinie". Odpowiedzi mogą go zaskoczyć.

Władysław Kosiniak-Kamysz
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Wybory do parlamentu już za rok, więc w mediach społecznościowych i nie tylko mamy do czynienia ze wzmożoną aktywnością. Donald Tusk i Tomasz Siemoniak zapowiadają odwiedziny "silnych ludzi" i "wyprowadzanie" z konstytucyjnych urzędów. A co proponują ludowcy?

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz postanowił uderzyć w mocne tony i ogłosił: "Polska w ruinie" okazała się jedyną spełnioną obietnicą PiS. Wyliczał przy tym: inflację, inwestycje, liczbę urodzeń, drogą benzynę...

Kosiniak-Kamysz zapomniał o wielu obietnicach, które doczekały się realizacji. O niektórych być może woli nie pamiętać, bo to przecież on występował z sejmowej mównicy, ogłaszając podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat dla kobiet i mężczyzn. Jedną z obietnic Zjednoczonej Prawicy było przywrócenie stanu sprzed rządów PO-PSL, co dość szybko się udało.

Skąd taka ofensywa lidera PSL? Internauci twierdzą, że wszystko przez... wyniki sondaży:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#PSL #Władysław Kosiniak-Kamysz

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo