Lewandowski pożegnał się z Bayernem. „To było wyjątkowe osiem lat”

"To było wyjątkowe osiem lat, spędziłem w Bayernie świetny czas" - przyznał w rozmowie z telewizją Sky Robert Lewandowski po - wszystko na to wskazuje - ostatnim treningu przed transferem do Barcelony. "Wrócę jeszcze, aby się pożegnać" - dodał polski piłkarz.

Lewandowski w Bayernie kolekcjonował trofeum za trofeum
https://twitter.com/lewy_official

Szef piłkarskiego Bayernu Oliver Kahn w sobotę po południu potwierdził dziennikowi "Bild", że mistrz Niemiec doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie transferu Lewandowskiego, a strony pracują nad pisemną wersją umowy.

To pierwsza oficjalna informacja dot. przejścia 33-letniego polskiego napastnika do hiszpańskiego klubu po okresie medialnych spekulacji. Wcześniej Lewandowski uczestniczył w treningu Bayernu.

Pożegnałem się dzisiaj z chłopakami na boisku. Nie bałem się o kontuzję, choć zawsze może się coś zdarzyć, nawet w domu. Chcę być w formie i jeszcze raz poćwiczyć z kolegami

 - dodał kapitan reprezentacji Polski.

Jak zapowiedział, po zgrupowaniu Barcelony w USA zamierza przyjechać do Monachium, aby "porządnie się pożegnać ze wszystkimi" i załatwić kilka prywatnych spraw, m.in. dotyczących domu.

Wrócę i pożegnam się ze wszystkimi pracownikami klubu. Teraz nie miałem zbyt wiele czasu, żeby się do tego przygotować. Wszystko stało się zbyt szybko, żeby się ze wszystkimi pożegnać. Po zgrupowaniu wrócę i pożegnam się porządnie. Potem załatwię jeszcze kilka spraw prywatnych

- zaznaczył Lewandowski, który występował w Bayernie od 2014 roku, a w lidze niemieckiej od 2010

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#transfer #piłka nożna #Bayern Monachium #FC Barcelona #Robert Lewandowski

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo