Robert Lewandowski z klasą pożegnał się z Bayernem. Ostatni trening Polaka w Monachium

Wkrótce zostanie oficjalnie ogłoszony transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony. Polak stawił się jednak w sobotę na treningu Bayernu Monachium i elegancko pożegnał z kolegami z drużyny.

Robert Lewandowski i trener Bayernu Monachium Julian Nagelsmann
fot. screen/Twitter

Robert Lewandowski po długich negocjacjach przenosi się z Niemiec do Hiszpanii. Supersnajper spełnił swoje marzenie i lada chwila Barcelona oficjalnie potwierdzi transfer 33-letniego napastnika za rekordowe w historii polskiego futbolu 50 milionów euro. Kapitan Biało-czerwonych nie pojawi się oczywiście na sobotniej oficjalnej prezentacji piłkarzy Bayernu przed nadchodzącym sezonem, a jednak rano stawił się na treningu zespołu mistrza Niemiec.

Robert Lewandowski żegna się z Bayernem

Niemiecki "Bild" podkreśla - nieco złośliwie - że Lewandowski w sobotni poranek nie spóźnił się na zajęcia, co zdarzało mu się nagminnie w ostatnich dniach. Co było sporym zaskoczeniem Lewandowski normalnie trenował z resztą zespołu. Przedtem jednak zawodnicy wysłuchali krótkiego przemówienia trenera Juliana Nagelsmanna. Później z kolegami z drużyny pożegnał się Lewandowski, jego wystąpienie zawodnicy Bayernu nagrodzili oklaskami.

Lewandowski w zespole z Bawarii spędził osiem lat. Regularnie triumfował w niemieckiej Bundeslidze, spełnił też jedno ze swoich największych sportowych marzeń wygrywając w prestiżowej Champions League. Teraz Polak swoją dalszą historię pisał będzie w barwach Barcelony.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Robert Lewandowski #FC Barcelona #Bayern Monachium

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo