Nowa książka o hejcie w polityce. Świrski na Albicli: Będzie o Lisie, RASP i liście od Dekana

Prezes Reduty Dobrego Imienia Maciej Świrski ogłosił na portalu Albicla, że ma nadzieję, iż do września uda mu się skończyć książkę o hejcie jako metodzie politycznej w Polsce. Już z zapowiedzi wynika, że nie zabraknie w niej ciekawych fragmentów.

Maciej Świrski
fot. Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Maciej Świrski właśnie w portalu społecznościowym Strefy Wolnego Słowa ogłosił, jak idzie mu praca nad nową książką. Zapowiedział też, o czym na pewno będzie pisał w swojej publikacji. Brzmi ciekawie...

W mojej książce o hejcie jako metodzie politycznej w Polsce, którą piszę w przerwaniach pomiędzy zajęciami redutowymi jest kawałek o Lisie, RASPie i liście od Dekana. Myślę że uda mi się do września wreszcie skończyć tę książkę, której sprzedaż zasili finansowanie działań Reduty - napisał na Albicli. 

Dołącz do Albicli!

Jeżeli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i na świecie, komentować aktualne wydarzenia oraz dowiadywać się właśnie takich ciekawostek, jak powyższa, wejdźcie na www.albicla.com i zarejestrujcie się, dołączając do kilkudziesięciu tysięcy użytkowników serwisu.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Maciej Świrski #książka #Albicla

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo