"Gazeta Polska Codziennie" ujawniła dziś treść instrukcji propagandowej ws. Smoleńska, jaką otrzymali od władz partyjnych posłowie PO. Andrzej Melak, brat śp. Stefana Melaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej, mówi zbulwersowany portalowi niezalezna.pl: "Po pohańbieniu i zbezczeszczeniu zwłok wielu pyta: jak to możliwe, że ta farsa dalej trwa? Ci, co kłamią, robią tak, bo walczą o życie. Wiedzą, że to wszystko nie ujdzie im na sucho".

"Gazeta Polska Codziennie" upubliczniła dokument PO z 4 lipca br. ukazujący, jak posłowie tej partii mają kłamać ws. Smoleńska według instrukcji władz partyjnych. Jest Pan zaskoczony jego treścią?
W tym jest dalekosiężna strategia, która ma wyprowadzić ludzi „w pole”, oczywiście tych, którzy nie znają dobrze spraw związanych z katastrofą smoleńską. Gen. Petelicki mówił przed śmiercią o słynnym SMS-ie rozsyłanym zaraz po tragedii do członków PO; według jego treści za katastrofę odpowiadali piloci. To się powtarza od 41 miesięcy. Politycy PO doszli w tym do takiej bezczelności, że drwią nie tylko z faktów, ale i z nas  - rodzin ofiar katastrofy. Chcą z nas zrobić fantastów i ludzi niespełna rozumu. 
 
Czy stosowanie się polityków PO do takich instrukcji, czyli publiczne kłamanie ws. Smoleńska na zamówienie, może być jeszcze skuteczne?
Siła mediów jest przemożna. Kto jest podatny na zatrucie informacyjne - z lenistwa, wygody lub strachu - nie chce brać pod uwagę faktów. Przecież oczywiste jest , że nawet jeśli katastrofa smoleńska byłaby zwykłym wypadkiem, Rosjanie powinni zabezpieczyć teren i przeprowadzić śledztwo według międzynarodowych standardów. Powinni też powołać komisję międzynarodową, by być poza podejrzeniami. Nie zrobili tego. Gołym okiem widać więc, że mieli w tym jakiś swój interes. Polski rząd też zawierzył całkowicie Rosjanom. Pytanie – dlaczego tak postąpił?

Donald Tusk przejdzie do historii jako okryty hańbą kłamstwa wobec tej strasznej narodowej tragedii?
Rząd Donalda Tuska będzie synonimem kłamstwa, matactwa i zaprzaństwa, tak jak Targowica. A prawda o katastrofie smoleńskiej wyjdzie kiedyś na jaw. Nie mam co do tego wątpliwości.

ZOBACZ TAJNĄ INSTRUKCJĘ PO ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ