Kolejny spektakularny sukces Telewizji Republika. Wzrost oglądalności wyniósł ponad 70 procent!

Kolejny wielki sukces Telewizji Republika. W przeciągu roku oglądalność stacji wśród widzów w grupie komercyjnej (16-49) wzrosła o 300 proc. – wynika z ostatnich badań rynku medialnego.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

W czerwcu 2022 r., w porównaniu z rokiem 2021, wzrost oglądalności Telewizji Republika wyniósł ponad 70 procent!

W grupie komercyjnej jest to wzrost rzędu ponad 300 proc., poszerzonej zaś (16-59 lat) - 500 procent!

Od nowego roku w Telewizja Republika wzbogaciła ramówkę nowymi programami. Ocena wydarzeń minionego tygodnia przez Mariana Kowalskiego, komentarz zza oceanu Macieja Rusińskiego oraz zastąpienie telezakupów autorskimi programami - to tylko niektóre z licznych zmian, jakie zaszły w tej stacji od nowego roku. 

To nie pierwszy tak spektakularny sukces stacji.

Jak komentował wcześniej Tomasz Sakiewicz „dał rezultaty ogromny wysiłek mimo tego, że utrzymujemy wielką dyscyplinę finansową”.

- Dzisiaj rzeczywiście Telewizja Republika stała się istotnym graczem na rynku. Włącza nas około 4 mln ludzi miesięcznie, a codziennie ogląda pół miliona. Trudno to zlekceważyć. To jest tak duży podmiot medialny

- wskazał.

Bardzo mocno zmieniliśmy ramówkę nastawiając się przede wszystkim na informację i publicystykę, która jest 24 godziny na dobę w dwóch wersjach językowych, czyli w języku polskim i angielskim. To szczególnie jest atrakcyjne dla młodych ludzi

– dodał.

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#media

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo