Ostateczna oferta za Roberta Lewandowskiego. Barcelona podjęła trzecią próbę transferu Polaka

Barcelona złoży wyższą, ale już ostatnią ofertę zakupu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium - informują niemieckie i hiszpańskie media. Za polskiego piłkarza "Duma Katalonii" jest gotowa zapłacić 45 mln euro, w tym pięć milionów euro bonusów.

Fot. Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

O ostatecznej ofercie Barcelony za Roberta Lewandowskiego napisały m.in. "Bild" i portal sport1.de. W tym drugim zaznaczono, że oficjalna oferta wpłynie do bawarskiego klubu jeszcze w środę. Z kolei hiszpański "Sport" zaznaczył, że będzie to już ostatnia oferta, jaką gotowa jest złożyć Barcelona za 33-letniego napastnika reprezentacji Polski. Jednocześnie poinformowano, że z "Dumy Katalonii" ma odejść Holender Frenkie de Jong, za którego Manchester United ma zapłacić 65 milionów euro.

Barca próbuje przekonać Bayern

Lewandowski ma kontrakt z Bayernem ważny jeszcze przez rok, ale od wielu tygodni przekonuje, że nie widzi już swojej przyszłości w tym klubie. Kierownictwo mistrzów Niemiec konsekwentnie wyklucza możliwość sprzedaży Polaka tego lata. Nieoficjalnie mówi się jednak, że porozumienie w sprawie transferu jest możliwe i zależne tylko od wysokości oferty.

 

 


Źródło: pap, niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #FC Barcelona #Bayern Monachium

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo