Zabójstwo w salonie gier. Aresztowano 43-latka

Do tymczasowego aresztu trafił 43-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo 35-latka w salonie gier w Ostrowi Mazowieckiej. Sąd zastosował ten sam środek zapobiegawczy także wobec trzech innych mężczyzn, którym prokuratura postawiła zarzut udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym.

pixabay

Jak poinformowała  w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz, w sprawie zabójstwa 35-latka w salonie gier zatrzymano 5 osób. To mężczyźni w wieku 43, 60 lat i dwóch 31-latków oraz 23-letnia kobieta.

Zarzut zabójstwa z użyciem noża usłyszał 43-latek. - Postawiono mu także zarzut udziału ze skutkiem śmiertelnym, podobnie jak trzem pozostałym mężczyznom. O ich tymczasowym aresztowaniu zdecydował w piątek Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej - przekazała rzeczniczka.

23-letnia kobieta usłyszała z kolei zarzuty zacierania śladów i nieudzielenia pomocy ofierze. Wobec niej zastosowano wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

35-letni mężczyzna został znaleziony martwy we wtorek około północy przed salonem gier w Ostrowi Mazowieckiej. 35-latek miał ranę kłutą pod łopatką. Sekcja zwłok wykazała, że rana powstała prawdopodobnie w wyniku ciosu zadanego nożem. Na podstawie m.in. zapisu monitoringu śledczy ustalili, że do zabójstwa prawdopodobnie doszło wewnątrz salonu gier. 

 

 


Źródło: Pap, Niezalezna.pl

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo