Legia pokonana w sparingu przez rumuńską Sepsi: „Nigdy nie będziemy lubili przegrywać”

W pierwszym spotkaniu podczas letniego zgrupowania w Austrii, piłkarze Legii Warszawa przegrali z rumuńską Sepsi Sfântu Gheorghe 0:1. Jedyną bramkę z rzutu karnego zdobył Marius Stefanescu.

Legia Warszawa przegrała towarzyskie spotkanie z Sepsi Sfântu Gheorghe
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Legia Warszawa po nieudanym sezonie w którym piłkarze ze stolicy musieli bronić się przed spadkiem, szykuje się do nowych rozgrywek PKO BP Ekstraklasy w Austrii. W piątek Legioniści przegrali towarzyskie spotkanie z zespołem z Rumuni.

Legia Warszawa przegrała z Sepsi

Oczywiście, trwa okres przygotowawczy i to normalne, że nie zwracamy uwagi przede wszystkim na mecze towarzyskie, ale pracujemy nad sferą fizyczną i poprawiamy wiele elementów taktycznych. To również zrozumiałe, że w tym okresie piłkarz mogą mieć „ciężkie nogi". Kiedy jest możliwość rozegrania meczu, mamy szansę poprawienia kwestii psychologicznych, mentalnych i umiejętności radzenia sobie z różnymi wyzwaniami podczas gry

- powiedział po spotkaniu Aleksandar Rogić. Drugi trener zespołu z Łazienkowskiej przyznał jednak, że "Wojskowi" nie chcą przegrywać nawet w sparingach.

Oczekiwaliśmy trudnego spotkania. Graliśmy z bardzo dobrym rywalem z Rumunii, zwycięzcą krajowego pucharu, który od lat prowadzi też sam szkoleniowiec i który gra w podobnym składzie. Generalnie odnajdę wiele pozytywnych rzeczy w naszej grze - wciąż szukamy poprawy kilku elementów, które powinny lepiej wyglądać. Nigdy nie będziemy lubili przegrywać i nigdy to nie jest dobre, nieważne czy meczu Ekstraklasy czy w sparingu. Czekamy na najbliższe treningi i mecze.

Legia Warszawa - Sepsi Sfântu Gheorghe 0:1

Bramka: M. Stefanescu 29' [k]

Legia Warszawa: Miszta (Tobiasz 46') - Jędrzejczyk (Niski 46'), Rose (Kisiel 46'), Nawrocki (Abu Hanna 46'), Ribeiro (Grudziński 46') - Kharatin (Slisz 46') - Pich (Kastrati 46', Strzałek 85'), Sokołowski (Celhaka 46'), Josue (Muci 46'), Yakshibaev (Kramer 46'), Rosołek (Lopes 46', Skibicki 79')

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Legia Warszawa

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo