Matka trójka dzieci... dealerem narkotykowym?

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Prudniku sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 35-letniej Dominiki K. Jak powiedział Stanisław Bar, rzecznik opolskiej prokuratury, kobiecie zarzuca się m.in. sprzedaż narkotyków małoletnim pod szkołami.

U.S. Drug Enforcement Agency, Public domain, via Wikimedia Commons

Jak powiedział Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, kobieta oferowała narkotyki małoletnim. Jako punkt sprzedaży wybrała sąsiedztwo szkoły podstawowej w Głogówku i okolice boiska w Starych Kotkowicach. Według nieoficjalnych informacji, podejrzana jest matką i ma na wychowaniu trójkę dzieci.

"Według ustaleń śledztwa, podejrzana sprzedawała, ale i oferowała bezpłatnie, narkotyki osobom, wśród których byli także małoletni. Przedstawione jej zarzuty dotyczą udzielenia nie mniej niż 40 gramów amfetaminy. Podejrzana nie przyznaje się do winy. Za zarzucane czyny grozi jej od 3 do 15 lat pozbawienia wolności"

- powiedział prokurator Bar.

W sprawie zatrzymano także 27-letniego Dawida B., który miał małoletnim sprzedawać amfetaminę i marihuanę. Nie wiadomo jeszcze, czy aresztowani działali wspólnie, czy też każde z nich prowadziło swoją działalność na własną rękę. Według ustaleń śledczych, za pośrednictwem aresztowanych narkotyki trafiły do kilkudziesięciu małoletnich.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo