Z OSTATNIEJ CHWILI

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen do ukraińskich deputowanych: Ukraina przeszła długą drogą od rewolucji godności i wybrała jasno - chce być demokracją • • • Ursula von der Leyen do ukraińskich deputowanych: przed wami długa droga, ale Europa będzie po waszej stronie tak długo, jak będzie to potrzebne; widzę europejską przyszłość Ukrainy • • •

Agnieszka Ścigaj dołączyła do rządu. Obrzydliwy wpis radnego z PSL: "Kukiz-owe ścierwo"

Agnieszka Ścigaj od dziś zajmuje się w rządzie integracją społeczną. O wejściu posłanki Kukiz'15 do rządu poinformował dziś premier Mateusz Morawiecki. Okazało się, że dla niektórych polityków opozycji to doskonała okazja do obrzydliwego ataku. Udowodnił to wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Olkuszu i szef struktur PSL Grzegorz Tomsia, który o nowej minister napisał na Facebooku post.

twitter.com/@PremierRP

"Po wielu rozmowach merytorycznych, po wielu rozmowach programowych o bardzo konkretnych sprawach, o bardzo wielu tematach, które nurtują Polaków, ekonomicznych, społecznych, politycznych, doszliśmy do porozumienia z kołem Polskie Sprawy i zaprosiliśmy panią poseł Agnieszkę Ścigaj do rządu"

- poinformował dziś premier Mateusz Morawiecki.

Poinformował, że Ścigaj zajmować ma się "szeroko rozumianą tematyką integracji społecznej". Jak podkreślił, to tematyka na której Ścigaj świetnie się zna i na której koncentruje się od wielu lat.

Dziś w Pałacu Prezydenckim Agnieszka Ścigaj odebrała nominację na stanowisko ministra "bez teki" od prezydenta Andrzeja Dudy.

Niektórzy wykorzystali ten fakt do wściekłego ataku na nową minister. Obrzydliwy wpis znalazł się na Facebooku radnego PSL Grzegorza Tomsi.

Kolejne Kukiz-owe ścierwo dołącza do rządu PiS

- napisał radny.

Jak można tak pisać, takich słów używać, tak komentować świat, innych .... szok

- to jeden z wielu krytycznych komentarzy pod wpisem. Te jednak nie skłoniły radnego do refleksji nad swoimi słowami. Wpis pozostał na swoim miejscu.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl,

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo