Media: Wyhamowuje sprawa transferu Lewandowskiego

Media w Hiszpanii odnotowują we wtorek, że sprawa transferu polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona wyhamowuje m.in. wraz z podjętymi przez monachijski Bayern działaniami służącymi zatrzymaniu piłkarza w niemieckim klubie.

Robert Lewandowski
Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Według wtorkowego dziennika “AS” w sprawie ewentualnego przejścia kapitana biało-czerwonych nastąpiła stagnacja. Gazeta wskazuje, że aby zatrzymać Lewandowskiego Bayern wysłał nawet swoich wysłanników na Majorkę, gdzie piłkarz od kilku dni wypoczywa z rodziną.

Przyszłość polskiego napastnika wydaje się niejasna”, napisał we wtorkowym wydaniu sportowy dziennik z Madrytu, podkreślając, że jedyne co aktualnie próbuje robić dyrekcja Bayernu, to “zamknąć drzwi” Lewandowskiemu przed nosem.

W Monachium są świadomi, że w krótkim czasie nie uda im się znaleźć piłkarza, który zapewni im taką liczbę bramek w sezonie jak polska gwiazda, albo kogoś kto nawet zbliżyłby się do tej cyfry. Pomimo tego, że jasno wyraził on swą chęć do odejścia, Bayern chce mu zamknąć drzwi

 - napisał “AS”.

Tymczasem wydawane w Katalonii “Sport” i “Mundo Deportivo” zauważają, że Lewandowski znalazł się na celowniku Paris Saint-Germain, a francuski gigant rozważa sprowadzenie go do swojej drużyny.

Odnotowują też ostatnie deklaracje osób z otoczenia piłkarza, zgodnie z którymi jedyną możliwą opcją po ewentualnym opuszczeniu Monachium byłaby dla “Lewego” Barcelona.

“Mundo Deportivo” twierdzi, że stolica Katalonii jest “oczekiwanym kierunkiem przez samego Lewandowskiego”, a i sam trener FC Barcelona Xavi Hernandez czeka na polskiego napastnika.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Robert Lewandowski #FC Barcelona #transfer

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo