Z OSTATNIEJ CHWILI

Hubert Hurkacz przegrał z Hiszpanem Pablo Carreno Bustą 6:3, 3:6, 3:6 w finale tenisowego turnieju ATP w Montrealu • • •

Pożar busa w Krzczonowie. Strażacy w środku znaleźli ciało

Makabrycznego odkrycia dokonali strażacy interweniujący do płonącego busa w Krzczonowie. W pojeździe znaleziono doszczętnie spalone ciało mężczyzny. Prokuratura przeprowadziła już sekcję zwłok, jednak wciąż oczekuje na wyniki badań DNA.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Strażacy do płonącego busa w Krzczonowie interweniowali w poniedziałek. O pożarze zostali poinformowani przez mieszkańców miejscowości. Mundurowi po ugaszeniu ognia dokonali makabrycznego odkrycia. 

W pojeździe znalezione zostało ciało mężczyzny. Według wstępnych informacji miał być to poszukiwany przez policję 18-latek, który prawdopodobnie został zamordowany. Jednak, po sekcji zwłok, śledczy wykluczyli udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Jak relacjonują reporterzy RMF FM - tożsamość mężczyzny znalezionego w pojeździe wciąż jest nieznana. Z najnowszych ustaleń wynika, że przyczyną śmieci mogło być zaczadzenie w wyniku pożaru, powstałego prawdopodobnie od niedopałka papierosa.

 

 


Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl

#pożar busa w krzczonowie

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo