Niemcy: Sąsiedzka awantura zakończyła się krwawą masakrą...

W Dolnej Saksonii w północnej części Niemiec doszło do krwawej masakry pomiędzy sąsiadami. Funkcjonariusze znaleźli ciała trzech starszych osób z ranami postrzałowymi. Przyczyna tragedii nie jest znana.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/TechLine

Ten nieludzki incydent miał miejsce w niewielkiej miejscowości Bienenbüttel w północnej części Niemiec. W piątek 10 czerwca miasteczkiem wstrząsnęły odgłosy strzałów oraz przeraźliwe wrzaski mieszkańców. Szybko zainterweniowały miejscowe służby.

Sąsiedzka awantura spowodowała krwawą masakrę...

Do tragedii doszło w zalesionej i oddalonej od centrum miasta dzielnicy Bargdorf. Podczas interwencji, na terenie jednej z posesji policjanci znaleźli ciało 85-letniego mężczyzny z raną postrzałową. Nieopodal sąsiadującego domu trafiono na zwłoki 62-latka i jego o rok młodszej żony.

Na miejscu zdarzeniu szybko pojawili się śledczy, którzy rozpoczęli pracę. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że do krwawej masakry doszło w wyniku sąsiedzkiej sprzeczki. Z informacji przekazanych przez miejscową policję - nie była to pierwsza awantura pomiędzy sąsiadami.

85-letni mężczyzna strzelał do sąsiadów?

Z tego, co ustalili biegli wynika, że 85-latek najprawdopodobniej zastrzelił sąsiadów, a potem popełnił samobójstwo. Przyczyna incydentu nie jest znana.

Funkcjonariusze przekazali, że mężczyzna był myśliwym, dlatego posiadał pozwolenie na broń. To właśnie z niej miał zastrzelić sąsiadów - 62-latka i 61-latkę. Mundurowi nie przekazali, czy na miejscu zdarzenia znaleziono broń, której wykorzystano podczas incydentu.

Ciała są obecnie badane przez biegłych sądowych

– przekazała w sobotę dpa.

 


Źródło: niezalezna.pl, o2.pl

#Niemcy #Dolna Saksonia #awantura

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo