Billie Eilish zaskoczyła niemiecką widownię. Podczas koncertu w Bonn pocałowała ukraińską flagę

Piosenkarka Billie Eilish podczas koncertu w niemieckim mieście Bonn zrobiła coś, co zaskoczyło zgromadzonych na wydarzeniu fanów. swoich fanów podczas koncertu w niemieckim mieście Bonn. 20-letnia, wielokrotnie nagradzana wokalistka będąc na scenie, wyciągnęła flagę Ukrainy, i... w geście jedności z broniącym się przed Rosjanami narodem, pocałowała ją.

Billie Eilish zaskoczyła swoich fanów podczas koncertu
Zrzut ekranu (twitter.com/@nexta_tv)

Wielkimi krokami zbliża się trasa koncertowa artystki "Happier Than Ever 2022 The World Tour". W związku z tym - Billie Eilish przybyła już do Europy. Trasa rozpocznie się 3 czerwca w irlandzkim Belfaście i potrwa przez miesiąc - do 2 lipca, kończąc się w Austrii. Piosenkarka jeszcze przed rozpoczęciem najbardziej intensywnego okresu wystąpiła 1 czerwca w Niemczech.

Billie Eilish wystąpiła na Telekom Electronic Beats w niemieckim Bonn. To nie pierwszy raz, kiedy wokalistka skupiła na sobie uwagę i wzrok wszystkich zgromadzonych. Podczas występu 20-latka wysłała wyraźny sygnał wsparcia dla Ukrainy. Będąc na scenie, wyjęła flagę broniącego się przed rosyjską napaścią kraju. To zachowanie wyraźnie spodobało się widowni, która zaczęła wiwatować. Ponadto, tłum krzyczał "Slava Ukraini". Trzymając żółto-niebieskie flagę w ręce, wokalistka zaśpiewała piosenkę.

Billie Eilish - kim jest?

Billie Eilish jest amerykańską wokalistką. Urodziła się w 2001 roku. Pomimo bardzo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele hitów, takich jak m.in. "Bad guy", czy "when the party's over". Do tej pory, celebrytka była nominowana aż 17 razy do nagrody Grammy, a 7 razy odniosła zwycięstwo. Co więcej, została uhonorowana Oscarem za piosenkę "No Time to Die" do filmu o Jamesie Bondzie.

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, o2.pl

#Ukraina #Rosja #wojna #Niemcy #Billie Eilish

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo