Z OSTATNIEJ CHWILI

Polskie siatkarki przegrały w Łodzi z Serbią 0:3 w meczu drugiej rundy mistrzostw świata • • •

Absurdalna teoria Schetyny. „Wygralibyśmy wybory, gdyby na czele PO stanął Tomasz Siemoniak”

- Wygralibyśmy wybory parlamentarne, gdyby na czele PO stanął Siemoniak - oświadczył z pełną powagą były lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Grzegorz Schetyna był gościem programu Radiu Zet. Polityk stwierdził, że gdyby jego miejsce zajął Tomasz Siemoniak, a nie Borys Budka to "na pewno byłoby inaczej".  - Nie wiadomo, czy wróciłby Donald Tusk. Wierzę, że gdyby na czele PO stanął Tomasz Siemoniak, to wygralibyśmy wybory parlamentarne - stwierdził. - Gdybyśmy utrzymali tempo budowania relacji między partiami, filozofię paktu senackiego, to wygralibyśmy - dodał. 

Prowadząca rozmowę Beata Lubecka zapytała o to, czy porażka Platformy Obywatelskiej jest zdaniem Schetyny winą Budki. - Nie położył sprawy, tylko PO jest partią demokratyczną, wybiera przewodniczącego, a on ma za zadanie wygrać wybory parlamentarne - tłumaczył. 

Grzegorz Schetyna został także zapytany o to "czy jest w teamie Trzaskowski, czy raczej w teamie Tusk”. - To pytanie typu czy kochać mamusię czy tatusia. Ja kocham wygrywać - powiedział.

 
 

 

 Źródło: Radio Zet, Niezalezna.pl

#Tomasz Siemoniak #Donald Tusk #Grzegorz Schetyna #wybory #Platforma Obywatelska

Adrian Siwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo