Z OSTATNIEJ CHWILI

Katarzyna Kawa przegrała z rozstawioną z numerem trzecim tunezyjską tenisistką Ons Jabeur 4:6, 0:6 w drugiej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu • • •

Telewizja Republika z nowym programem „Oko na niedzielę”. Premiera w sobotę, godz. 21.50

Telewizja Republika w najbliższą sobotę 28.05.2022 r., o godzinie 21:50 wyemituje pierwszy odcinek nowego programu „Oko na niedzielę”, którego gospodarzem będzie ks. prof. Dariusz Oko.

fot. mat. pras.

Żyjemy w czasach szczególnego zamętu oraz chaosu w świecie i w Kościele. W czasach wyjątkowych zagrożeń chrześcijaństwa pochodzących ze świata, ale też z jego wnętrza. Teraz, żeby właściwie decydować i postępować, trzeba przede wszystkim właściwie rozumieć to, co się dzieje. A nie ma lepszej pomocy w rozumieniu, niż prawda i światło pochodzące od samego Boga, najwyższa prawda i światło objawione w Jezusie Chrystusie.

Ten cotygodniowy program ma właśnie temu służyć: widzieć i rozumieć wszystko jakby z punktu widzenia Najwyższego, bo w świetle Jego Słowa na każdą kolejną niedzielę.
Pomagać nam będzie w tym ks. prof. Dariusz Oko, znany już właśnie ze starań o takie rozumienie, a także z jego głoszenia i obrony.

Emisja premierowa każdego odcinka w soboty o godzinie 21:50, natomiast emisja powtórkowa w niedzielę o  godzinie 14:50.

Telewizję Republika odbierać można drogą satelitarną, w internecie oraz droga naziemną w systemie DVB-T w Katowicach i okolicy oraz w systemie DVB-T2 w Warszawie na kanale 23, Wrocławiu na kanale 41 i w Gdańsku na kanale 31.

 


Źródło: redakcja

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo