Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezydent: "W koncepcji strategicznej NATO z 2010 roku Rosja była nazywana partnerem. Jest czas najwyższy, by całkowicie zmienić to podejście. Dziś Rosja jest największym zagrożeniem dla państw Sojuszu Północnoatlantyckiego" • • • Prezydent: w poniedziałek po szczycie NATO zwołam Radę Bezpieczeństwa Narodowego, by omówić postanowienia szczytu i bieżącą sytuację bezpieczeństwa • • •

Reprezentant Niemiec zirytowany postawą Roberta Lewandowskiego: „Co roku to samo”

Robert Lewandowski chce tego lata opuścić Bayern Monachium. Zamieszanie związane z planowanym transferem do Barcelony nie podoba się Markusowi Babbelowi. Były piłkarz reprezentacji Niemiec, a obecnie trener krytykuje postawę Polaka. " Co roku to samo przedstawienie" - powiedział 49-latek w rozmowie ze "Sky Sport".

Robert Lewandowski postanowił opuścić Bayern Monachium
fot. facebook.com/rl9official

Markus Babbel, który w barwach Bayernu trzykrotnie wywalczył mistrzostwo Niemiec, nie ma wątpliwości, że Robert Lewandowski jest najlepszym napastnikiem w historii drużyny z Monachium. Nie podoba mu się jednak postawa Polaka, który już w najbliższym okienku transferowym chętnie odszedłby z Bundesligi do hiszpańskiej Barcelony.

Z Lewandowskim co roku masz ten sam teatr. Rozumiem go, to że teraz chce spróbować sił w innej lidze. To jest uzasadnione, ale po co to całe przedstawienie?

- irytuje się Babbel.

Robert Lewandowski trafi do Barcelony?

33-letni napastnik ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Bayernem, ale wobec opieszałości włodarzy niemieckiego klubu, którzy nie śpieszyli się z ofertą przedłużenie umowy, Lewandowski postanowił już teraz zmienić otoczenie.

Myślę, że on latem opuści Monachium. Jeżeli zawodnik nie chce grać w klubie, to ten powinien pozwolić mu zmienić barwy

- twierdzi Babbel.

Jeżeli Bayern nie zgodzi się na ofertę innego klubu, kapitan Biało-czerwonych mógłby skorzystać z prawa Webstera. W tej sytuacji Lewandowski sam mógłby wykupić swój kontrakt i odejść do innego zespołu, jako wolny zawodnik. Decyzję w tej sprawie trzeba jednak podjąć do 15 dni od ostatniego meczu Bayernu w sezonie, zatem snajperowi na taki krok zostało mało czasu.

 


Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #Bayern Monachium

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo