„Thor: Miłość i grom” wkrótce w kinach. Jest nowy zwiastun! [WIDEO]

Miłośnicy świata bogów i dawnych mitologii doczekali się. Na początku lipca na ekrany kin wchodzi „Thor: Love and Thunder”. Jane i Thor ponownie spotykają się a my już możemy obejrzeć najnowszą zajawkę filmu.   

You Tube

„Thor: Miłość i grom”, to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym pseudonimie wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Taika Waititi.

Klimat filmu możemy poczuć dzięki nowemu zwiastunowi. Bohater tytułowy grany przez Chrisa Hemswortha spotyka swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman) i jest nieco zbity z tropu z tego powodu. 

Nowy „Thor” jest kontynuacją „Thor: Ragnarok”, który ukazał się w 2017 roku. Thor był ostatnio oglądany w Marvel Cinematic Universe (MCU) w „Avengers: Endgame” w 2019 roku. 
Oprócz Hemswortha w przeboju występują również Tessa Thompson jako Walkiria, Chris Pratt jako Star-Lord, Waititi jako Korg. 

Film będzie pierwszym występem Portman w MCU od czasu „Thor: The Dark World” z 2013 roku. 
Zwiastun przedstawia również złoczyńcę Christiana Bale'a, Gorra the God Butcher, który ma misję zamordowania jak największej liczby bogów. 

„Thor: Miłość i grom” trafi do polskich kin 8 lipca. 


 

 Źródło: niezalezna.pl

 

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo