Z OSTATNIEJ CHWILI

Katarzyna Kawa przegrała z rozstawioną z numerem trzecim tunezyjską tenisistką Ons Jabeur 4:6, 0:6 w drugiej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu • • •

Wznowiono poszukiwania 47-letniego kajakarza

Po nocnej przerwie w niedzielę rano wznowione zostały poszukiwania 47-letniego kajakarza, który zaginął na Bugu w okolicach Szumina w pow. węgrowskim (Mazowieckie) – poinformował oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie st. kpt Piotr Małyska.

Policja
policja.pl

Na miejscu są strażacy i policjanci.

"Kontynuujemy poszukiwania. Mamy specjalistyczny sprzęt, trzy łodzie z Państwowej Straży Pożarnej i z miejscowej OSP; jest grupa specjalistyczna wodno-nurkowa z sonarem"

– przekazał oficer dyżurny.

W sobotę po południu na Bugu w powiecie węgrowskim, przy niesprzyjającej pogodzie, przewrócił się kajak, którym płynął 47-letni mężczyzna razem z 10-letnim chłopcem. Obaj wpadli do wody. Chłopcu udało się wydostać na brzeg i powiadomić o wypadku.

Służby natychmiast rozpoczęły działania. W okolicach Szumina w gm. Łochów mężczyzny szukali policjanci, nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej i psy tropiące z przewodnikami. Około godz. 21 akcja została przerwana, ze względu na zapadający zmrok.

 


Źródło: niezalezna.pl, PAP

#polska

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo