Skandal w Warszawie! Urzędnik złapany „na podwójnym gazie” - jechał autem mając 2 promile

W samo południe policjanci pod siedzibą urzędu dzielnicy Warszawa-Włochy zatrzymali pijanego kierowcę. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. To jeden z pracowników w jednym z urzędów dzielnicowych.

Zdjęcie ilustacyjne
pixabay.com

- Dostaliśmy od zgłoszenie od kierowcy, który jechał za mazdą poruszająca się od krawężnika do krawężnika. Auto zjechało na parking pod urzędem dzielnicy Włochy. Natychmiast został tam wysłany patrol ponadnormatywny. Kierowcą był 46-letni mężczyzna

- przekazał oficer prasowy z Komendy Rejonowej Policji – Ochota, Ursus, Włochy podkom. Konrad Cebula.

Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy. Okazało się, że jest pijany. "Pierwsze badanie wykazało 0,96 mg (2,02 promila alkoholu), kolejne, przeprowadzone kilkanaście minut później 1,06 (2,23 promila) oraz 1,08 mg (2,23 promila)" - powiedział podkom. Cebula i dodał, że zatrzymany mężczyzna został przewieziony na komendę. Samochód został na parkingu przed urzędem.

[polecam:]https://niezalezna.pl/442766-tusk-znow-wzywa-do-zjednoczenia-opozycji-namawia-do-startowania-w-wyborach-z-jednej-listy

Chodzi o urzędnika, który pracuje w wydziale sportu i rekreacji w urzędzie dzielnicy Włochy. Portal TVP Info powołując się na swoje źródła wskazuje, "że za kółkiem siedział Adam K., jeden z najważniejszych dzielnicowych urzędników, naczelnik Wydziału Funduszy Europejskich Sportu i Rekreacji".

- Pracownik przebywał przez tydzień na zwolnieniu lekarskim. Dzisiaj rano nie stawił się do pracy

 - powiedziała rzecznik Dzielnicy Włochy Małgorzata Kink.

W sieci pojawiły się filmy nagrane kamerą z auta jadącego za samochodem urzędnika. Widać na nim ciemne auto, które porusza się zygzakiem, od krawężnika od krawężnika i z trudem omija zaparkowane auta. 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Warszawa #pijany kierowca

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo