Ochman zachwyca, Gretkowska krytykuje. Pisze o "pis-owcach"

Występ Krystiana Ochmana na Eurowizji jest szeroko komentowany nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Polski reprezentant zachwycił swoim talentem cały kontynent, ujmując przy tym minimalistyczną scenografią. Nie przypadło to do gustu Manueli Gretkowskiej.

W drugim półfinale, który odbył się we włoskim Turynie 12 maja, zaprezentowali się uczestnicy 18 krajów - w tym reprezentujący Polskę Krystian Ochman. 

Tam poznaliśmy dzisiejszych finalistów Eurowizji. Na scenie ponownie zobaczymy reprezentantów Polski, Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii i Serbii.

W finale znajdą się również reprezentanci krajów tzn. Wielkiej Piątki: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i Włoch.

Polski piosenkarz w Turynie zaprezentował utwór "River".

Zbyt normalnie

O ile pisarka i felietonistka Manuela Gretkowska, doceniła talent wokalny wnuka Wiesława Ochmana, to na całym występie nie zostawiła suchej nitki.

"Gdy nie wiadomo skąd to jest, wystarczy popatrzeć na te marzanny i faceta w garniturze: TVP. Prezes w otoczeniu elementu ludowego, jak na wyjazdach do suwerena, gdzie Pisowcy występują z cepelią w tle"

- krytykuje Gretkowska. 

 


Źródło: niezalezna.pl, Facebook

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo