Marzenia się spełniają. Amelka, która w ukraińskim bunkrze śpiewała „Mam tę moc", wystąpiła na scenie po raz kolejny! WIDEO

Marzenia się spełniają! Amelka z Ukrainy jest tego świetnym przykładem. Dziewczynka mogła kolejny raz wystąpić na wielkiej scenie, o czym zawsze marzyła. 7-latka zaśpiewała wczoraj ukraińską wersję piosenki „Mam tę moc" podczas koncertu z okazji 9. urodzin Telewizji Republika.

Kolejny raz na scenie!
Zrzut ekranu (youtube.com/Telewizja Republika)

Koncert został uświetniony występem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego pod batutą ppłk Artura Czereszewskiego. Jednak później na scenie zaprezentowała się Amelka - dziewczynka, która wzruszyła cały świat swoim wykonaniem utworu "Mam tę moc" w ukraińskim schronie w pierwszych dniach wojny. Wystąpiła również inna ukraińska wokalistka - Ana Danch. 

Marzenia się spełniają! Amelka już o tym wie

Dzięki wczorajszemu występowi, 7-letnia Amelka, którą świat poznał kiedy przebywała w kijowskim schronie, po raz kolejny mogła spełnić swoje marzenie.

Dziewczynka dała się poznać światu właśnie dzięki utworowi "Mam tę moc". 7-latka przebywając w bunkrze zaśpiewała słynny hit z "Krainy Lodu". Nagranie za zgodą jej mamy trafiło do sieci i stało się viralem. Dziewczynka po sześciu dniach spędzonych w kijowskim schronie przyjechała z babcią oraz bratem do Polski. Później do rodziny dołączyła również mama Amelki - cała i zdrowa.

Poniżej zamieściliśmy nagranie z wczorajszego koncertu Telewizji Republiki. Występ dziewczynki zaczyna się w 1:09:40: 

To jednak nie wszystko!

W imieniu widzów Telewizji Republika, wręczono także nagrodę. Otrzymał ją naród ukraiński, a odebrał - ambasador Andrij Deszczyca. Wyróżnienie wręczyli Tomasz Sakiewicz i Katarzyna Gójska.

- Jestem dumny, że jestem Ambasadorem Ukrainy w Polsce. Będziemy walczyć do końca żeby sprawiedliwość i prawda była najwyższą ceną, którą mamy osiągnąć. o do czego Rosja doprowadziła w ostatnich dziesięcioleciach, do podziałów, do okupacji, do rozdziałów to musi zostać w historii. Musimy wszyscy razem sprawić, żeby Rosja nigdy nie była zagrożeniem dla swoich sąsiadów i Europy. Dziękuje za tę nagrodę i daję słowo, że jako reprezentant narodu ukraińskiego razem będziemy obchodzić zwycięstwo nad Rosją

- powiedział Deszczyca. 

 


Źródło: Niezalezna.PL

#Telewizja Republika #Polska

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo