"Po co komu Andrea Bocelli, gdy ma się Ochmana!" Polak w finale 66. Konkursu Piosenki Eurowizji [WIDEO]

Za nami drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym Krystian Ochman wyśpiewał Polsce miejsce w finale. "Po co komu Andrea Bocelli, gdy ma się Ochmana!" — podpisano występ Polaka na oficjalnym koncie Eurowizji na Twitterze. Piosenkarz w Turynie zaprezentował utwór "River".

you tube/ eurozwizja

W drugim półfinale, który odbył się we włoskim Turynie 12 maja, zaprezentowali się uczestnicy 18 krajów — w tym reprezentujący Polskę Krystian Ochman. 

Poznaliśmy kolejnych finalistów 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Spośród artystów występujących dziś na scenie w Turynie w sobotnim finale zobaczymy reprezentantów Polski, Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii i Serbii.

W finale znajdą się również reprezentanci krajów tzn. Wielkiej Piątki: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i Włoch.

Polski piosenkarz w Turynie zaprezentował utwór "River".


 

"Utwór opowiada o dążeniu do wewnętrznego spokoju. Często przejmujemy się rzeczami, które się nawet nie wydarzyły. Planujemy przyszłość. Później stresujemy się, kiedy coś nie idzie zgodnie z naszym planem. Trudno nam zaakceptować, że przyszłość jest po prostu nieprzewidywalna. Musimy rozumieć, że na pewne rzeczy nie mamy pływu i wtedy jesteśmy w stanie osiągnąć harmonię życia"

- mówił artysta w rozmowie z Onet Kultura przed występem.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo