Anonymous nie mają zamiaru odpuścić. „Obiecali" Putinowi kolejne ataki hakerskie

Grupa hakerów Anonymous kolejny raz pokazuje, że nie odpuści putinowskiej Rosji. Co tym razem? Hakerzy zapowiedzieli, że planują jeszcze więcej ataków na rosyjski rząd, a także jego sojuszników.

Psują krew rosyjskim władzom
pixabay.com/TheDigitalArtist

Anonymous przekazali na Twitterze, że zamierzają zintensyfikować swoje ataki na putinowskim rządzie oraz jego sojusznikach. Grupa hakerów przyznała także, że dostaje wsparcie finansowe od Cult Dao. Jako, że popularna grupa hakerów jest ostatnio bardzo aktywna, można się spodziewać, że intensyfikacja działań nastąpi w ciągu najbliższych dni.

Współpracują z Putinem, więc tracą

Haktywiści pochwalili się też kolejnymi łowami - tym razem przejęli 466 GB danych z Oddziału Polarnego Rosyjskiego Federalnego Instytutu Badawczego Rybołóstwa i Oceanografii. Jest to jeden z głównych instytutów badawczych, który zajmuje się przemysłem rybnym na terenie Rosji. Aby tradycji stało się zadość - dane (wiadomości e-mail) zostały opublikowane na stronie DDoSecrets.

Hakerzy nie zamierzają odpuszczać putinowskiej Rosji - ostatnio znów przejęli korespondencję kolejnej firmy powiązanej bezpośrednio z Putinem, a jeszcze wcześniej zhakowali rosyjską firmę energetyczną, czego efektem było wypuszczone do sieci 1,2 mln maili z Elektrocentromontażu.

 Źródło: niezalezna.pl, dobreprogramy.pl, komputerswiat.pl

 

#wojna #Ukraina #Rosja #Anonymous

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo