SBU ujawnia kolejne rozmowy żołnierzy Putina. „Niech oni się p… z taką wojenką, k…”

Rosyjska napaść na Ukrainę trwa już niespełna trzy miesiące. W tym czasie Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła wiele rozmów moskiewskich żołnierzy z bliskimi. Ich treść spędza sen z powiek i potwierdza makabryczne zbrodnie, których dokonują. Nawet na dzieciach.

Mają dosyć?
twitter.com/mr_frostovik

W czasie trwającej wojny w Ukrainie SBU systematycznie udostępnia przechwycone rozmowy rosyjskich żołnierzy. Ukraiński wywiad informuje, że kolejna z nich została zarejestrowana w rejonie Charkowa. Jeden ze zbrodniarzy Putina rozmawiał przez telefon z żoną, która mieszka w mieście przy granicy z Ukrainą.

Do miejscowości, w której żyje kobieta, przymusowo ewakuowani są obywatele Ukrainy. Wśród nich znajdują się również dzieci. Żona żołnierza mocno narzekała na najmłodszych ukraińskich obywateli, bo... odmówiły rysowania symboli z okazji Dnia Zwycięstwa. Jej zdaniem jest to powód, przez który powinny zostać ukarane.

 - Podałabym im narkotyki i kazała "oddychać i cierpieć". Wycięłabym im gwiazdki na plecach i odcinała uszy codziennie. 

- oznajmiła z pełną powagą kobieta.

Zdaniem ukraińskich służb, słowa kobiety wywołały u samego żołnierza szok i niedowierzanie. Nie wiedział, co ma jej odpowiedzieć.

"Niech oni się p... z taką wojenką!"

Z innej przechwyconej rozmowy ma wynikać, że rosyjscy żołnierze tracą zaufanie do swych dowódców i wielkimi krokami szykują się do buntów. 

"Oni stoją, ostrzeliwują ich, a dowódca pułku: »Nie cofać się!«. A sam gdzieś na kanapie sobie siedzi, pewnie popija!"

– relacjonuje ojcu żołnierz, który wraz ze swoim oddziałem próbuje przetrwać w obwodzie charkowskim. 

Ojciec oburzony opowieścią syna, odpowiada, by ten nie ryzykował życiem, a "odmawiał". Podał też, w jaki sposób można zemścić się na dowódcy za takie podejście.

"Jak tylko wyjdziesz stamtąd, można zdjąć pagony, do czapki, k…, nasrać, i założyć na głowę temu dowódcy. I niech chodzi i się wyciera. Niech oni się p… z taką wojenką, k…”. 

 


Źródło: niezalezna.pl, RadioZET.pl, PAP, Pravda

#rozmowa #Rosja #Ukraina #wojna

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo