Zabójstwo w Warszawie. Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło w niedzielę na ul. Nowy Świat - poinformował komisarz Marcin Żurawski z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Opublikowano wizerunek uczestnika zdarzenia, którego zarejestrowała kamera.

Ten mężczyzna poszukiwany jest przez policję
fot. srodmiescie.policja.waw.pl

Komisarz Marcin Żurawski poinformował, że policjanci ze śródmiejskiego prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie. "Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna z krótkimi, ciemnymi włosami, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego" - tłumaczył policjant.

"Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112"

- zaapelował komisarz.

W poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz informowała, że w niedzielę wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa. "Zabezpieczono dokumenty oraz monitoring. W tej chwili śledczy go analizują" - przekazała w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej. Jak zaznaczyła, postępowanie prowadzone jest w sprawie. "Trwają czynności dowodowe" - dodała Skrzyniarz.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#zabójstwo #Warszawa

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo