Kontrola BMW zakończyła się nietypowym znaleziskiem. 21-latek chował mefedron w... bieliźnie

21-latek zatrzymany podczas kontroli BMW, najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Młody mężczyzna miał przy sobie ukryty w bieliźnie mefedron. Co więcej, odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Pomysłowi, prawda?
fot. Policja Biała Podlaska

W miniony piątek wieczorem w miejscowości Polatycze w powiecie bialskim policjanci OPP w Kielcach pełniący służbę na terenie działania terespolskiego komisariatu zatrzymali do kontroli osobowe BMW. Pojazdem kierował 21-letni mieszkaniec Terespola. 

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi wyczuli w pojeździe woń marihuany. W związku z tym, policjanci przystąpili do szczegółowej kontroli pojazdu oraz podróżujących nim mężczyzn. Szybko okazało się, że w samochodzie znajdował się woreczek z niewielką ilością zielonego suszu. Ze wstępnego badania wynika, że jest to marihuana. Kierujący przyznał, że jest ona jego własnością.

Pasażer też nie był "święty"!

Szybko okazało się, że narkotyki miał również 21-letni pasażer BMW. Na początku interwencji, mężczyzna chciał uciec. Kiedy mu się to nie udało, zaczął popychać oraz szarpać policjantów. Agresywny 21-latek został zatrzymany. Posiadał przy sobie krystaliczną substancję. Ukrył ją w bieliźnie. Badanie potwierdziło, że jest to mefedron, który wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji tego narkotyku.

Policjanci zabezpieczyli narkotyczne substancje, z kolei zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj wobec 21-letniego mieszkańca Terespola podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna odpowiadał będzie również za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zarzuty usłyszał również 21-letni kierowca auta.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, lublin112.pl

#Polska #narkotyki #mefedron #kryminalne

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo