Legia Warszawa zakończyła poszukiwania nowego trenera. Kosta Runjaić ma poprowadzić mistrzów Polski

Misja Aleksandra Vukovica w Legii Warszawa powoli dobiega końca. Piłkarski mistrz Polski znalazł już trenera na nowy sezon. Przedstawiciele stołecznego klubu rozmawiali w poniedziałek z obecnym szkoleniowcem Pogoni Szczecin Kostą Runjaicem - informuje Sebastian Staszewski z "Interii".

Kosta Runjaic wkrótce zostanie trenerem Legii Warszawa
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Legia Warszawa kompletnie zawodzi w tym sezonie piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Dość powiedzieć, że część sezonu aktualny mistrz Polski spędził w strefie spadkowej. Misji ratowania utytułowanej drużyny podjął się Aleksandar Vuković. Serb jest jednak świadomy, że jego praca na Łazienkowskiej dobiegnie wkrótce końca.

Klub zdecydował, że będę trenerem do końca sezonu. Wszystko stało się w pewnym momencie jasne - będę prowadził Legię do końca obecnego sezonu

- mówił niedawno "Vuko".

Kosta Runjaić po rozmowach z Legią

Wydaje się również, że Legia znalazła już trenera, który poprowadzi zespół w przyszłych rozgrywkach. Od pewnego czasu spekulowano, że będzie to Kosta Runjaić, który poinformował, że po sezonie odejdzie z Pogoni Szczecin. Niemiecki szkoleniowiec w poniedziałek spotkał się z przedstawicielami "Wojskowych".

Dziś rano w warszawskim hotelu Regent doszło do spotkania trenera Kosty Runjaicia z przedstawicielami Legii. Jeśli nic się na wysypie na ostatniej prostej, to 50-latek wkrótce zostanie nowym trenerem Legii

- poinformował na Twitterze Sebastian Staszewski.

Legia w obecnych rozgrywkach plasuje się 11. pozycji w tabeli Ekstraklasy z dorobkiem 36 punktów.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Legia Warszawa #Kosta Runjaic

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo