Europejski cykl koncertów Pawła Piekarczyka! Pierwszy już 1 maja w duńskim Aarhus

Kluby Gazety Polskiej zapraszają na cykl koncertów i spotkania dyskusyjne o tematyce patriotycznej. Przed publicznością w Danii, Norwegii i Niemczech wystąpi Paweł Piekarczyk - bard Strefy Wolnego Słowa oraz inni artyści. Pierwszy koncert już 1 maja w duńskim Aarhus.

Paweł Piekarczyk
Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

- W zależności od okoliczności, takich jak właściwy czas lub miejsce, treść spotkań będzie nawiązywać do obchodów rocznic wydarzeń historycznych lub do osób i wydarzeń, których dotyczą lokalne polskie miejsca pamięci. To bardzo ważny aspekt bycia ambasadorem polskości. Takie przedsięwzięcia służą nie tylko podtrzymaniu i promocji tradycji narodowych wśród Polaków mieszkających za granicą, ale co w obecnej sytuacji jest szczególne ważne, będzie wspomagać powrót do aktywności po epidemii COVID

- informują Kluby Gazety Polskiej.

Możliwe jest również odbycie spotkań i dyskusji po angielsku i wykonanie koncertu po polsku z wyświetlaniem ilustracyjnych filmików do piosenek wraz z napisami po angielsku. 

Transmisję na żywo z koncertów będzie można obejrzeć na stronie www.klubygazetypolskiej.pl oraz na profilu na Facebook-u.

Pierwszy koncert Pawła Piekarczyka odbędzie się 1 maja o godz. 15.25 w Kościele Najświętszej Marii Panny Ryesgade 26, 8000 w Aarhus (Dania). 

Kolejne planowane koncerty:

– AARHUS (DANIA) | 1.05 godz. 15:25 Ryesgade 26, 8000 Aarhus, Aarhus
– AARHUS (DANIA) | 2.05 godz. 18:00 Specjalna transmisja Online z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą
– KOPENHAGA (DANIA) | 3.05 godz. 19:30 Kościół Św. Anny, Sankt Annæ Kirke, Dronning Elisabeths Allé 3, 2300 København, Dania. Boczna ulica od Amagerbrogade 156.
– OSLO (NORWEGIA) | 6.05 godz. 18:00 Center for Afrikansk kulturformidling, Pilestredet 75C, 0354 Oslo, Norwegia”
– HAMBURG (NIEMCY) |  8.05 godz. podamy wkrótce. Kościół św. Józefa, Große Freiheit 41, 22767 Hamburg
– HAMBURG (NIEMCY) |  8.05 godz. 14:00 Rezydencja Konsula Generalnego RP w Hamburgu, Maria-Louisen-Straße 137 22301 Hamburg (Winterhude) ”

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Paweł Piekarczyk #koncerty

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo