„Gazeta Polska” ponownie na czele najbardziej opiniotwórczych tygodników w kraju! Sukces mediów Strefy Wolnego Słowa

"Gazeta Polska" na czele rankingu najbardziej opiniotwórczych tygodników i dwutygodników w Polsce! W pokonanym polu w marcu 2022 r. zostawiła m.in. "Do Rzeczy", "Sieci" oraz "Wprost". Wzrost w rankingu najczęściej cytowanych mediów odnotowała w minionym miesiącu także TV Republika, awansując na 7. miejsce w rankingu stacji telewizyjnych.

Instytut Monitorowania Mediów przedstawił dziś marcowe wyniki prowadzonego regularnie rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce.

"Gazeta Polska" okazała się w marcu 2022 bezkonkurencyjna w kategorii "tygodniki i dwutygodniki", zyskując 334 cytowania i wyprzedzając m.in. "Wprost", "Sieci" oraz "Do Rzeczy".

"Na łamach tygodnika ukazał się wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Dzięki publikacji, gazeta zanotowała awans aż o pięć pozycji w rankingu [w porównaniu z lutym 2022]

- czytamy na stronie IMM.

Warto dodać, że na szczycie rankingu najbardziej opiniotwórczych tygodników i dwutygodników "Gazeta Polska" była już w styczniu 2022.

Świetny marcowy wynik "Gazety Polskiej" przełożył się także na awans w ogólnym zestawieniu najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych.

W tym rankingu tygodnik kierowany przez Tomasza Sakiewicza awansował aż o 9 oczek w porównaniu z lutym 2022 i uplasował się na 8. pozycji.

 

Wzrost w minionym miesiącu zanotowała także TV Republika, która w kategorii najbardziej opiniotwórczych stacji telewizyjnych znalazła się na siódmym miejscu, przesuwając się w porównaniu z lutym 2022 o jedną pozycję w górę i wyprzedzając m.in. Polsat oraz TVP2.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo