Donald Tusk zapytany w Krośnie o program PO dla regionu. Odpowiedź może zaskakiwać...

Donald Tusk spotkał się z mieszkańcami Krosna - z widowni padło pytanie o trzy konkretne punkty, jakie Platforma Obywatelska może zaproponować wyborcom z Krosna czy powiatu krośnieńskiego. Odpowiedź nie była już taka prosta.

Donald Tusk w Krośnie przedstawił swoją "ofertę"
fot. screen z Youtube/Videoparlament

"Jakie są propozycje programowe Platformy Obywatelskiej? Co Pan zaproponuje wyborcom z Krosna i powiatu krośnieńskiego? Trzy punkty, takie konkretne" - to pytanie na spotkaniu z mieszkańcami Krosna usłyszał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Odpowiedź może zaskakiwać. 

- To myślę gdzieś dwudzieste miasto powiatowe, które odwiedzam w tym roku i zawsze w każdym tego typu mieście między 30 a 50 tys. mieszkańców pada to pytanie: pan jeździ, ma pan może rację, ale jaka jest oferta dla nas? (...) W tej pierwszej sprawie: jeśli przyjedzie jakiś gość, taki jak ja, z Warszawy, Gdańska czy Szczecina i będzie opowiadał, że ma projekt dla Krosna, to go pogońcie

- odpowiedział Tusk. Dalej stwierdził, że "pieniądze, które się Krosnu należą zostaną w Krośnie, a wy pytajcie Przytockiego (prezydent miasta - przyp. red.), w jaki sposób on te pieniądze wyda". 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Krosno #Donald Tusk

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo